HAKKIMIZDA

DEPAR Kozmetik, 1983 yılından beri kozmetik, parfümeri ve kuaför sektöründe faaliyet göstermektedir. İçinde yer aldığı sektörden otuz yılı aşkın süredir edinmiş olduğu tecrübe ve 2005 yılından itibaren de kuruluşundaki ÇAĞ Kozmetik vasıtasıyla, KuAf®, Try®, Revü®, Idox®, Biodox®, Lara Shine®, Expose®, Shine Line®, S’ans® ve Dermaprof®    markalarıyla gerek profesyonel kullanıma gerekse perakendeye yönelik hemen her çeşit kozmetik, parfümeri ve kuaför ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Kendi markalarıyla ürettiği ürünlerini,  gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında, başta Hollanda, Almanya, İngiltere, İran, Irak, Katar, Kazakistan, KKTC, Tunus, Ürdün, Türkmenistan, Tacikistan, Özbekistan, Jamaika olmak üzere birçok yabancı ülkeye satmaktadır.

Tamamen kapalı alanda, üretim, dolum ve depolama tesislerinde, modern teçhizat ve makinalar kullanılarak, konusunda uzman ve tecrübeli personeliyle hijyenik şartlarda üretim yapılmaktadır. Hemen her türlü AR-GE, kalite kontrol ve laboratuvar çalışmalarını kendi iç dinamikleriyle sağlayarak üretim faaliyetleri sürdürülmektedir.


Sahip olduğu ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22716:2007 İyi Üretim Uygulamaları (GMP) belgelerine ve bu sistemlerin ruhuna uygun olarak hedefimiz; insana hizmet etmektir. Bu hedefin gerçekleştirilebilmesi maksadıyla sorunsuz ürünler üretmek, çevre kirliliğine karşı duyarlı olmak, kalite anlayışımızı sürdürmek, tüm çalışanlarımıza yeterli ve gerekli eğitimleri vermektir. Bunlar gerçekleştirilirken doğruluk, dürüstlük, etik, kalite anlayışı, yenilikçilik, yaratıcılık ve ekip çalışmasından ödün vermemektir.


Vizyonumuz

Mevcut üretim kapasitesini arttırarak, ürün kalitesinde sürekli iyileştirme ve ürettiği ürünleri tüm ülkede tanınan bir marka yapmaya çalışmaktır.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiği alanda üretim yapan yerli/yabancı kuruluşlar ve ürünlerle rekabet edebilecek düzeyde bir gelişme ve büyümeyi sağlayarak, insan sağlığı, estetiği, güzelliğine katkıda bulunmaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR